Sultanbeyli Pmyo Parkur Hazırlık Kursu

Pomem parkur hazırlık kursu

Pmyo Adayları, Sizlere Bu Yazımızda Sultanbeyli Pmyo Parkur ve Sultanbeyli Pmyo Parkur Hazırlık Kursu Hakkında Bilgi Vereceğiz.

Sultanbeyli Pmyo Parkur ve Sultanbeyli Pmyo Parkur Kursu

Sultanbeyli Pmyo Parkur

📌 İlk Olarak Sultanbeyli ‘de  Pmyo Parkur Kursu arıyorsanız doğru yerdesiniz! Poliskurslari.com olarak sizlere en iyi ve en kaliteli eğitimi vermek için durmadan çalışıyoruz. Eğitimlerimizin içerisinde sizleri birden çok şeyler bekliyor. Ayrıca Eğitimlerimizi 2017 Yılından Beri Pmyo Parkur Eğitmenlik yapan Alanında Uzman Hocalarımız yapmaktadır. Detaylı Tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz!

Sultanbeyli Pmyo Parkur Hazırlık Kursu

📌 Sultanbeyli Pmyo Parkur Hazırlık Kursu olarak sizlere en iyi imkanlarda eğitiyor ve Parkur sınavına hazırlıyoruz. Bu nedenle Sizlerde Pmyo hayallerinizi ertelemek istemiyorsanız, Sınırlı olan kontenjanımıza Mutlaka isminizi yazdırınız.

PMYO ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

En son yayımlanan ilanda bulunan şartları şu şekilde:

a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

b) Lise ve dengi okul mezunu olmak.

c) ÖSYM Başkanlığı tarafından o yıl içinde yapılan Üniversite Giriş Sınavında; belirlenen puan türünden ya da türlerinden ham taban puan ve üzerinde puan almış olmak. (2019 yılı içinde ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılan Yükseköğretim Kurumları Sınavında TYT puan türünden 250,000 (iki yüz elli) ham taban puan ve üzerinde puan almış olmak.)

📌 Herşey’den önce Beden Kitle indeksinizin yönetmenliğe uygun olması

(Polis Okullarına alınacak erkek öğrencilerin en az 167 cm, bayan öğrencilerin en az 162 cm boy uzunluğu olacaktır.)
(Polis Okullarına alınacak erkek ve bayan öğrencilerin 18.00-27.00 aralığında Beden Kitle İndeksi olacaktır.)

 

Fiziki Yeterlilik Sınavı

📌 Ön sağlık kontrolü komisyonu tarafından “Pmyo Öğrenci Adayı Olur”
kararı verilenler, fiziki yeterlilik sınavına alınırlar.
🎗️ İlk olarak Fiziki yeterlilik sınav komisyonu aday değerlendirme ve seçme işlemini, adayın mevcut durumunu
bizzat görerek aşağıda öngörülen esaslara göre yapar.
🎗️ İkinci olarak Fiziki yeterlilik sınavı; adayın bedeni kabiliyeti ve fiziki yapısı değerlendirilmek üzere uygulamalı
olarak yapılır.
Başarılı olmak için yüz tam puan üzerinden en az altmış puan almak zorunludur.
🎗️ Ve Üçüncü ve En önemlisi Fiziki yeterlilik sınavında başarılı olan adaylar mülakat sınavına tabi tutulurlar.

Pmyo Parkur Kursu Antrenman İçerigi Neler Olacak?

🎗️Vücudu Parkura Hazirlama

Vucudunuzu Parkur öncesi ısınması çok önemli çünkü parkurda yaşanabilecek olan sakatlıkların önüne geçmektedir. Eğitmenler eşliğinde ilk olarak koşu ile Antrenmana başlıyoruz, ikinci olarak hareketli ısınma yapıyoruz. Ardından Üçüncü olarak Strenching (Açma-Germe) Hareketleri yaparak komple vücudumuzu parkura hazırlıyoruz. Ayrıca aralarda su molası vererek bol bol vücuda su girmesini sağlıyoruz.

🎗️ Teknik ve Taktik Eğitimler

İlk olarak Teknik ve Taktik Eğitimlere Sıçrama Tahtası ile başlarız. Ardından 7 İstasyonumuzu tam nizami şekilde gösterip tekrar yaptırmaktayız. Son olarakta Streching (Soğma) Hareketlerimizi yapıp parkurumuzu bitiririz.

🎗️ Fotosel Esliginde Süre alımı

Fotosel Eşliğinde Süre alımı kesinlikle olması gereken bir durumdur, çünkü mülakatta gireceğiniz sınav yeriniz ile birebir olan parkurda çalışırsanız her zaman diğer adaylardan önde olursunuz.Bu nedenle gideceğiniz kursun mutlaka fotosel ile süre alımı yaptığına emin olun!

🎗️ Uzman Hocalarımız ile Parkur Egitimi

2017 Yılından Beri Pomem Parkur eğitmenliği yapan hocalarımız ile antrenman yapacaksınız, yaklaşık 7000 öğrencinin parkurda başarılı olmalarını sağlamışlardır. Buda Akademimizin başarısıdır. Ayrıca Hocalarımız Kişiye Özel Eğitimde Vermektedir.

🎗️ Hocaların Kişiye özel Hatalarini söyleyip ona göre çalışma programı hazırlama

Hocalarımız ilk olarak parkuru anlatır ardından sizlere hatalarınızın nerde olduğunu ve nasıl düzeltebileceğinizi sizlere aktarır. İkinci olarak vücudunuzda yanlış yaptığınız bir nokta varsa gene size aktaracaktır. Üçünçü ve En Önemlisi Parkuru tam nizami şekilde yapmadan sizleri bırakmıyoruz! Sonuç olarak Sultanbeyli Pmyo Parkur Kursu olarak Başarılı Olana kadar durmak yok!

🎗️ Vücut kitle endeksi hesaplama ve vücudu parkura en iyi şekilde hazırlamak için program

Vücudunuzda fazla kilolar var ancak Polis olmak çok istiyorsunuz, işte burda alanında uzman hocalarımızdan program alıp, disiplinli şekilde çalıştıktan sonra istediğimiz hayallere bir adım daha yaklaşıyoruz!

🎗️ Gerekli olduğunda Uzman diyetisyen hocamızdan beslenme programı

Eğer ki aşırı kilonuz varsa bununda çözümünü biliyoruz! Uzman diyetisyen hocamızdan alacağımız program ile ideal kilonuza sizi kavuşturuyoruz.

Bonus Olarak Motivasyon Yazısı 🙂

Herşeyden önce en önemlisi PMYO adayının Kendisine inanmasıdır. Parkurda eğitim alabilirsiniz, ancak disiplinsiz şekilde geliyorsanız herhangi bir sonuç alamazsınız. İlk olarak Parkura gelirken kendinizi odaklayın, başarılı olacağınızı kendinizi inandırın. İkinci olarak Parkurda hata yapsanız bile durmadan devam edeceğinize ve durmadan çalışacağınıza inanmalısınız. Üçüncü ve En önemlisi daima kendinize inanın! 🙂

Örnek olarak önce ki dönemlerde 59 saniye ile başlayıp 3 ay sıkı çalışma sonrası 42’ye düşen ve Parkur sınavında 41 yaparak ve aynı zamanda 12 kilo vererek PMYO olan Adaylarda gördük. Sonuç olarak kendinize inanın ki vücudunuzda size inansın!

Neden poliskurslari.com?

PMYO Parkur Hazırlık Kursunuzu Seçerken Neden Poliskurslari.com? Sizlere Birçok Sebep Verebiliriz. 🙂

Teknik Ve Taktik Eğitimler

İlk olarak Alanında Uzmanlasmıs hocalarımızdan alıcağınız eğitim ile çok fazla detay öğrenebilir sonra parkurda kendinizi beklediğinizden çok daha fazla geliştirebilirsiniz!

Nizami Spor Salonu - Fotosel İle Süre Alımı

İkinci olarak Eğitim verdiğimiz tüm spor salonları Tam nizami olup Sınava gireceğiniz Bölge ile aynı ölçülere sahiptir. Aynı zamanda Eğitimlerimizin Son Bölümünde Fotosel ile sanıye alımı yapıyor, yaptığınız dereceye göre sizleri analiz ediyoruz!

Saniye Düsürme Garantisi

Üçüncü ve en önemlisi Poliskurslari.com olarak diğer kurslardan tek farkımız Saniye Düşürme Garantisi vermemizdir! Eğitime başladıktan sonra Saniyenizi Minimum şekilde 5 ila 10 saniye düşürüyoruz!

nEDEN bİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Bu Arada Poliskurslari.com olarak bizleri neden seçmeniz gerektiğini madde madde sıralamaya devam ediyoruz! 

Kondisyon Antrenmanları

Herşeyden önce Haftanın belirli günleri Kondisyon eğitimleri yapıyor, parkur için olmazsa olmaz olan Kondisyonuzu Arttıyoruz!

Sürat Antrenmanları

Öte Yandan Parkurda Sürat olmazsa ne kadar çalışırsanız çalışın, süreniz her zaman sabit olacaktır. Bu yüzden Sizlere Özel Sürat Antrenmanları Yapıyoruz.

Kısıye Ozel Dıyet Programı

Vücud Kitle İndeksiniz (VKI) Yüksek mi çıktı? Hiç endişelenmeyin! Sizler için özel olarak hazırlanan diyet programına başlatıyoruz!

Poliskurslari.com olarak Sosyal Medyadayız!

Son Olarak Diger Pmyo Parkur Kurslarımıza Göz Atabilirsiniz.

Son Söz Olarak 🙂

Poliskurslari.com İlk olarak sizlere iyi eğitim vermeye odaklanır, İkinci olarak Sizleri motive etmeye ardından üçüncü ve en önemlisi Disiplin ve Motivasyonunuzu üst düzeyde Tutar! Ayrıca ailevi bir ortamında olduğunu söylemek isteriz! Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz…